SEVGİYLE RENKLENDİRİYORUZ 

SEVGİYLE RENKLENDİRİYORUZ 

 

AKUT Vakfı’nın özellikle kırsal kesimlerde bulunan devlet okullarının yenilenmesi için AKUT Anadolu İle El Ele projesinin ana sponsoru “FİLLİ BOYA” ile birlikte gerçekleştirdiği “Sevgiyle Renklendiriyoruz” projesi; fedakâr gönüllülerimizin yoğun çabalarıyla 2015-2016 yılları arasında, farklı pek çok ilde yürütülmüştür.    

“Sevgiyle Renklendiriyoruz, Çünkü Biz Sizi Çok Seviyoruz!” diyerek çıktığımız yolda onlarca okulumuz beton bir yapıdan ibaret olmaktan çıkıp gönüllülerimizin hayal güçleri sayesinde rengârenk, sıcacık birer yuvaya dönüşmüştür.

Uygulamalardan Örnekler

Okul yenileme projemiz kapsamında pek çok ilimizde pek çok okulumuz boyanmıştır. Bunlardan biri de Eskişehir’deki “Vilayetler Hizmet Götürme Birliği Anaokulu”dur. AKUT Vakfı ve AKUT Derneği gönüllüleri, “Mutlu çocuklar mutlu yuvalarda yetişir.” inancıyla çocuklarımızın yüzlerinde tebessüm oluşturmak amacıyla okulumuzun duvarlarını birbirinden renkli çizgi film karakterleri ve sevimli hayvan figürleri ile süslemişlerdir.  

Çocuklarımızın hayal güçlerini geliştirecek bu projeye katkı sunan ve destekleriyle her zaman AKUT Vakfı’nın yanında olan “FİLLİ BOYA” ailesine sonsuz teşekkürlerimizle…

(BAŞKA GÖRSELLER DE EKLENMELİ.)

Diğer Projelerimiz

Bizi Takip Edin.

Ara